Irwin

Od 1885 roku firma IRWIN produkuje narzędzia dla profesjonalistów. Korzystając z szerokiej wiedzy i doświadczenia IRWIN oferuje narzędzia o coraz wyższej jakości. Nieustanne doskonalenie produktów i wysoki poziom obsługi sprawiają, że marka IRWIN kojarzy się z narzędziami dla profesjonalistów. Użytkownicy tych produktów pozostają im wierni na lata. Kompleksowa oferta wysokiej jakości narzędzi ręcznych oraz osprzętu do elektronarzędzi, jest sprawdzona na rynku i cieszy się zaufaniem branży narzędziowej. Tym, którzy oczekują większej wydajności i trwałości, IRWIN gwarantuje narzędzia, które pracują efektywniej, lepiej i dłużej. Narzędzia IRWIN to gwarancja zadowolenia, niezawodności i solidności.

Akcesoria do elektronarzędzi podzielone są na: Wiertła, w większości produkowane w duńskiej fabryce Irwin joran. Wiertła do betonu: – z uchwytem cylindrycznym (serie GraniteMasonry) – z uchwytem SDS-max (seria Speedhammer Max) – z uchwytem SDS-plus (serie Speedhammer PlusSpeedhammer Power) – wiertła koronowe (ciężkie i lekkie) Wiertła do drewna: – wiertła i świdry spiralne (serie AugerBrad PointBlue Groove 6XBlue Groove Power) – wiertła płaskie serii Blue Bgoove 4X Wiertła do metalu: – wiertła HSS (seria HSS PRO DIN 338HSS PRO DIN 340) – wiertła kobaltowe serii HSS PRO-Co Cobalt – wiertła tytanowe serii HSS PRO-TiN Titanium – wiertła specjalne (seria Turbomax) – wiertła wielostopniowe – wiertła z węglikiem wolframu (seria TCT) Wiertła do szkła i płytek: – wiertła bezudarowe serii Cordless Multi – wiertła diamentowe – wiertła do szkła i płytek Narzędzia do kucia – bruzdowniki, dłuta, szpicaki Akcesoria do wierteł – przedłużki do wierteł do drewna, przedłużki Lock-n-Load Quick Change, uchwyty Zestawy wierteł

Tarcze tnące z najwyższej jakości materiałów, do profesjonalnego użytku. – tarcze diamentowe (z nasypem ciągłymuniwersalne segmentoweTurbo) – tarcze do aluminium serii PRO – tarcze do drewna serii PRO – tarcze specjalne (do pilarek akumulatorowych, seria Multicut Pro)

Brzeszczoty do pił szablastych: uniwersalne, do muru, do drewna oraz do metali. Brzeszczoty do wyrzynarek (Typ T i Typ U): brzeszczoty do drewna, do metalu, brzeszczoty specjalne

Otworniceotwornice BI-Metal, uchwyty i akcesoria do otwornic, zestawy otwornic

Groty i bity: – groty, bity Phillips (krótkie, długie i dwustronne) – groty, bity Pozidriv (krótkie, długie i dwustronne) – groty, bity Torx – groty, bity płaskie – groty, bity sześciokątne (imbus) – zestawy bitów

Narzędzia ręczne Irwin to: Szczypce, obcinaki i obcęgi z uchwytami Vise-Grip i Pro-Touch: – obcęgi i obcinaki – szczypce – szczypce nastawne (też Groovelock ProTouch) – szczypce zaciskowe wraz z akcesoriami – zestawy szczypiec Szczypce izolowane VDE dla eletryków (z uchwytami Vise-Grip)

Ściski i rozpieracze: ściski i rozpieracze uniwersalneściski śrubowe

Piły i brzeszczoty: – piły ręczne (XpertCross CutPlusJuniorPrismaEvo) – piły ramkowe – piły japońskie – brzeszczoty (Bi-Metal do pił ramkowychJuniordo pił kabłąkowych)

Nożyce do prętów oraz zapasowe szczęki Nożyce do blach – uniwersalne Noże i ostrza: – noże do różnych zastosowań (Bi-Metal i z uchwytami Pro-Touch) – ostrza (trapezowe i łamane)

Klucze: – klucze sześciokątne (imbus) – trzpieniowe iz uchwytem Pro-Touch – klucze trzpieniowe Torx – klucze nastawne (Stillson, Leader, PTGQuick-Wrench) – zestawy kluczy

Dłuta i strugidłuta ciesielskiestrugi do drewna Imadła i akcesoria (ślusarskie, wiertarskie, PRO-ENTRY, zawiasowe, podstawy obrotowe)

Narzędzia pomiarowe – kątowniki

Skrzynki, torby, rękawice: – rękawice i nakolanniki – skrzynki, torby i akcesoria narzędziowe

ZOBACZ PRODUKTY