Koszulki termokurczliwe Sumitube

koszulka termokurczliwa Sumitube

Jakiś czas temu Skład Techniczny rozpoczął współpracę z SUMITOMO ELECTRIC FINE POLYMER INC, japońskim producentem wysokiej jakości termokurczy, wykonanych z radiacyjnie usieciowanych tworzyw sztucznych. 

SUMITUBE to rodzina elastycznych cienkościennych koszulek termokurczliwych, o skurczu poprzecznym. Trudnopalne i samogasnące, koszulki serii B2 (2:1) nie posiadają kleju, umożliwiają nadruk. Wyróżnia je szybkie tempo i stosunkowo niska (90°C) temperatura obkurczania, co gwarantuje szybką i przyjemną pracę.

Produkty dostępne są w szerokie gamie rozmiarów – od 1.2mm do aż 101.6mm, w różnych kolorach dla dodatkowego oznaczenia kabli. Dostępne są również różne warianty materiałowe – poliolefina, polimer fluorowy i elastomer termoplastyczny. 

Koszulki SUMITUBE świetnie sprawdzają się w wielu zastosowaniach, takich jak wiązanie, hermetyzacja, ochrona przed korozją i wpływem wysokiej temperatury oraz izolacja przewodów i wiązek elektrycznych. Spełniają rygorystyczne normy przemysłowe, lotnicze i militarne.

 

ZOBACZ PRODUKTY SUMITUBE W NASZEJ OFERCIE