Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Prowadzimy działalność handlową B2B (dla podmiotów o dużym zapotrzebowaniu) oraz sprzedaż online - za pomocą sklepu internetowego (obsługa B2C, a także B2B dla podmiotów o bardzo małym zapotrzebowaniu). Można dokonać zakupów w dowolnej, odpowiedniej dla Państwa formie.

Oferta sklepu skupia się na szeroko pojętej branży narzędziowej i instalacyjnej, materiałach technicznych oraz chemii specjalistycznej.
Współpracujemy z dostawcami takimi jak: Hitachi, HellermannTyton, Wiha, Irwin, Cramolin (ITW LLC & Co. KG), Kontakt Chemie, Wacker Chemie, HSGM, SES-Sterling, Ty-Its. Oferujemy w szczególności produkty z następujących grup: elektronarzędzia i narzędzia ręczne, akcesoria do przewodów i kabli, systemy oznaczeń i identyfikacji, złączki instalacyjne, produkty chemiczne oraz węże przegubowe do chłodziwa.
Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, bezpieczeństwo zakupów, doradztwo techniczne oraz profesjonalne produkty najwyższej jakości.

Czekamy na wszelkie zapytania ofertowe i zapraszamy do współpracy!

 

https://www.skladtechniczny.pl/strona/nasza-oferta-sklep-online-b2b.jpg