Ściereczki czyszczące SCRUBS

SCRUBS-IN-A-BUCKET do rąk

SCRUBS to marka należąca do grupy ITW Industrial Solution, która od pół wieku produkuje i rozwija wysokiej jakości produkty m.in. do czyszczenia, konserwacji, klejenia i uszczelniania. Marka SCRUBS obejmuje środki czyszczące, w tym nawilżane czyszczące ściereczki do różnych zastosowań, takich jak czyszczenie rąk, narzędzi i różnych powierzchni, w tym ze stali nierdzewnej. Dostępne są także specjalne ściereczki do usuwania graffiti i farb w spray’u.

Wstępnie zwilżone, niebieskie chusteczki SCRUBS stanowią mobilny, wysoce wydajny system czyszczenia zarówno rąk, jak i używanych elementów i narzędzi. Szybko i skutecznie usuwają nawet trudne zabrudzenia takie jak smary, oleje, smoła, wosk, sadza, farba, atrament, oraz resztki klejów, uszczelniaczy i poliuretanu. Ściereczki są biodegradowalne i antybakteryjne. Gładka strona chusteczki służy do delikatnego, ale skutecznego oczyszczenia rąk, bez pozbawienia skóry jej naturalnych olejów, natomiast strony porowatej można użyć do usuwania uporczywych zabrudzeń z używanych narzędzi. Świeży pomarańczowy zapach zapewnia przyjemne użytkowanie. Dostarczane są w wygodnych pojedynczych opakowaniach lub w pojemnikach o kształcie wiaderka po 15, 30 i 72 sztuki.

Szare ściereczki SCRUBS przeznaczone do szybkiego i prostego usuwania graffiti i farb w spray’u nasączone są specjalnym zmywaczem do graffiti. Płyn skutecznie rozpuszcza farbę, pozwalając chłonnej chusteczce wchłonąć i zatrzymać pozostałości, zapobiegając ponownemu osadzeniu się na powierzchni. Ściereczki są ścierne, ale nie drapiące, dzięki czemu nie uszkadzają oczyszczanej powierzchni. Dostarczane są w pojemnikach o kształcie wiaderka po 30 sztuk.

Wstępnie zwilżone, żółte ściereczki SCRUBS Stainless Steel skutecznie czyszczą, polerują oraz rozjaśniają powierzchnie ze stali nierdzewnej, równocześnie zapewniając ochronę  przed korozją. Skutecznie zapobiegają powstawaniu śladów po wodzie i zacieków, zapewniają wysoki połysk i schludny wygląd powierzchni. Produkt idealnie sprawdza się w łazience, kuchni, wodotryskach z wodą pitną oraz windach. Ściereczki dostarczane są w kompaktowych, pojedynczych opakowaniach, lub w wiaderku po 30 sztuk.