Druk oznaczeń na zamówienie

Druk profesjonalnych oznaczeń przemysłowych na zamówienie

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę gotowych oznaczników i szyldów do znakowania przewodów, kabli oraz powierzchni płaskich. Jeśli natomiast potrzebujesz oznaczników z niestandardowym bądź własnym nadrukiem, zapewniamy usługi druku zindywidualizowanych oznaczników przemysłowych na zamówienie, w dowolnej ilości. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują oznaczeń jednorazowo lub których zapotrzebowanie nie uzasadnia inwestycji w profesjonalną, często drogą, drukarkę. Zaopatrujemy zarówno małe i duże firmy, jak i indywidualnych majsterkowiczów. Stworzymy dla Ciebie dowolne oznaczenia dopasowane do Twoich potrzeb - powiedz nam czego szukasz, a my zajmiemy się resztą!

Image

Wysokiej jakości nadruk termotransferowy

Spersonalizowane oznaczenia wykonujemy w technologii druku termotransferowego. Pozwala ona na nadruk znaków alfa-numerycznych, kodów paskowych lub 2D oraz dowolnych symboli graficznych. Korzystamy z wysokiej jakości drukarek termotransferowych znanej marki HellermannTyton, gwarantujących precyzyjny nadruk, który pozostanie czytelny przez długi czas użytkowania. W przypadku oznaczników termokurczliwych w formie drabinkowej oferujemy również druk dwustronny, na obu stronach oznacznika.

Profesjonalna obsługa klienta

Przed wydrukiem nasz personel techniczny przygotowuje projekt oznaczenia, zgodnie z wytycznymi klienta. Korzystamy przy tym z profesjonalnego oprogramowania do projektowania i automatyzacji wydruku Tagprint Pro firmy HellermannTyton.

Jesteśmy elastyczni. Wykonujemy zadanie niezależnie, czy potrzeba jest kilku oznaczeń, czy kilkunastu tysięcy.

Image

Bogata oferta oznaczeń na zamówienie

Nasza oferta obejmuje nadruk na różnych materiałach przeznaczonych do oznaczania kabli i przewodów, powierzchni płaskich takich jak panele sterujące, rozdzielnice oraz rozmaite urządzenia, maszyny i pojazdy, a także powierzchni trudnych np. zaokrąglonych lub zagiętych. Wydrukujemy dla Ciebie gotowe do użytku, w pełni spersonalizowane:

Image

Oznaczniki termokurczliwe na bazie koszulek termokurczliwych

Oznaczniki termokurczliwe stosowane są do oznaczania elementów okrągłych jak przewody, kable, węże czy rury. Ich zaletą jest możliwość obkurczenia na elemencie, co skutecznie zapobiega przesuwaniu się oznaczenia. Wśród materiałów dostępne są standardowe koszulki termokurczliwe, bezhalogenowe koszulki termokurczliwe, koszulki termokurczliwe odporne na paliwo diesla, czy też koszulki termokurczliwe odporne na wysoką temperaturę (do +225ºC). Mogą być dostarczane jako w pełni pocięte, w formie koszulki ciągłej z nacięciami do oderwania (perforowanej) lub w formie drabinkowej, ułatwiającej odnalezienie właściwego oznaczenia.

Szyldy oznaczeniowe i przywieszki mocowane na opaskach kablowych

Szyldy oznaczeniowe i przywieszki są to etykiety bezklejowe, wykonane zazwyczaj z dużo grubszego materiału. Podobnie jak koszulki termokurczliwe mogą być wykonane z materiałów o różnych właściwościach jako standardowe, bezhalogenowe, odporne na paliwo diesla i odporne na wysokie temperatury lub promieniowanie UV. Są mocowane najczęściej jako oznaczniki kablowe do wiązek przewodów lub kabli o dużych przekrojach przy pomocy opasek kablowych.

Image
Image

Etykiety samolaminujące do znakowania kabli i elementów okrągłych

Etykiety samoprzylepne tego typu są wykonane z miękkiego materiału, zazwyczaj z folii winylowej, który w części jest nieprzezroczysty, najczęściej w kolorze białym, a w drugiej części przezroczysty. Część nieprzezroczysta tworzy tzw. pole opisowe, na którym nanosimy oznaczenie, natomiast odpowiednio długa część przezroczysta, znacznie dłuższa od obwodu przewodu elektrycznego, podczas montażu jest naklejana na pole opisowe. W ten sposób etykiety samolaminujące jako oznaczniki kablowe, ściśle dolegają i bardzo dobrze trzymają się oznaczanego przewodu elektrycznego, a jednocześnie poprzez nałożenie przezroczystego końca etykiety na pole opisowe, zapewniają dodatkową ochronę oznaczenia przed ścieraniem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Etykiety samoprzylepne do powierzchni płaskich

Etykiety samoprzylepne do oznaczania powierzchni płaskich najczęściej wykonane są z foli poliestrowej, która jest stosunkowo tania i wytrzymała. Etykiety samoprzylepne wykonane z foli poliestrowej nadają się idealnie jako tabliczki znamionowe - standardowe lub specjalne np. z zabezpieczeniem przed fałszowaniem do oznaczania urządzeń, maszyn i pojazdów.

Image
Image

Etykiety samoprzylepne do powierzchni zakrzywionych

Do powierzchni zakrzywionych lub zagiętych stosowane są etykiety samoprzylepne wykonane z foli winylowej, która jest znacznie bardziej elastyczna niż poliestrowa. Jednym z podstawowych zastosowań tego typu etykiet samoprzylepnych są tzw. flagowe oznaczniki kablowe.

Etykiety panelowe

Etykiety samoprzylepne do oznaczania niestandardowych powierzchni płaskich np. urządzeń powlekanych farbą proszkową lub obudów wykonanych z tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej. Posiadają specjalną, grubsza warstwę klejową niż standardowe etykiety samoprzylepne. Pozwala to na lepsze przywieranie do nierównych podłoży. Wysoka siła wiązania i wyśmienita przyczepność kleju zapewnia dobre mocowanie także do tworzyw sztucznych.

Image
Image

Etykiety plombowe

Etykiety plombowe przeznaczone są do zabezpieczania urządzeń przed niepowołanym dostępem. Etykiety plombowe stosuje się zarówno jako tabliczki znamionowe z zabezpieczeniem przed fałszowaniem, jak również jako proste plomby zabezpieczające urządzenia, zakładane na obudowy.

Serdecznie zapraszamy do sklepu lub do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci z chęcią pomogą wybrać oznaczenia najlepiej przystosowane do Twoich potrzeb.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w obszarach takich jak: produkty chemiczne do elektroniki i elektrotechniki (lakiery, impregnaty, zalewy, kleje uszczelniacze), do mechaniki (oleje, smary, pasty antyzatarciowe, środki antykorozyjne) oraz systemy do zarządzania okablowaniem (opaski kablowe, uchwyty i elementy mocujące, koszulki termokurczliwe, rury karbowane, oploty ochronne, oznaczniki do kabli i przewodów, etykiety samoprzylepne, drukarki termotransferowe, pistolety do zaciągania opasek kablowych). Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

Skład Techniczny Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 53/57
03-816 Warszawa
tel. +48 22 213 94 67
biuro@skladtechniczny.pl

Firma

Copyright © 2024 SkładTechniczny.

Projekt i realizacja Conor.pl

cropped logotyp nobg small

Skład Techniczny Sp. z o.o.

+48 22 213 94 67
ul. Chodakowska 53/57,
03-816 Warszawa