Wynajem narzędzi i drukarek

Profesjonalne drukarki termotransferowe i specjalistyczne narzędzia na wynajem

Poza szeroką ofertą narzędzi ręcznych, gazowych i elektrycznych do zakupu, oferujemy również wybrane sprzęty na wynajem. Wypożyczenie narzędzi jest idealną opcją dla przedsiębiorstw, których proces produkcyjny jest zamknięty w określonym czasie. Pozwala również na przetestowanie nowego, nieznanego produktu przed inwestycją w zakup. Oferujemy wynajem w różnych przedziałach czasowych, od 1 tygodnia aż do kilku miesięcy, aby dokładnie dopasować się do indywidualnego procesu produkcyjnego każdego klienta. W naszej wypożyczalni znajdziecie m.in narzędzia do zaciągania opasek kablowych, elektryczne opalarki do termokurczy, noże termiczne, aplikatory kleju oraz szeroki wybór drukarek termotransferowych do tworzenia oznaczeń przemysłowych.

Image

Narzędzia do opasek kablowych

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór narzędzi do zaciągania opasek kablowych. Oferta na wynajem obejmuje ręczne i pneumatyczne pistolety przeznaczone do opasek ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Narzędzia te zapewniają wysoką precyzję pracy, powtarzalną siłę zaciągania oraz automatyczne obcinanie zbędnej końcówki na równo z główką, gwarantując szybką, efektywną i przyjemną pracę. Pistolety do opasek kablowych szczególnie sprawdzają̨ się̨ w gałęziach przemysłu wielkoseryjnego, jako wyposażenie linii produkcyjnych oraz przy spinaniu przewodów w wiązki. W naszej wypożyczalni dostępne są m.in. modele: EVO7, EVO9, MK7, MK9, MST6 oraz MK7P. Oferujemy również ręczne szczypce do montażu obejm zaciskowych typu “Snapper".

Narzędzia do termokurczy

Wśród dostępnych narzędzi znajdują się również elektryczne opalarki do termokurczy znanej marki HellermannTyton. Lekkie i kompaktowe, służą do obkurczania cienko- i średniościennych rur termokurczliwych, kapturków i kształtek termokurczliwych. Narzędzia umożliwiają też usuwanie zbędnych warstw lakierniczych, lutowanie, odmrażanie instalacji, luzowanie zabezpieczonych elementów oraz zgrzewanie i kształtowanie elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Dostępne modele wyposażone są w antypoślizgowy gumowy pierścień, który umożliwia odłożenie narzędzia na bok nawet podczas działania, zwiększając bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Bezstopniowa regulacja temperatury do +700°C oraz 3 wysuwane dysze zapewniają niezwykle precyzyjną pracę. Oprócz opalarek elektrycznych oferujemy też noże termiczne, przeznaczone do wygodnego cięcia różnych materiałów.

Image
Image

Drukarki termotransferowe i oprogramowanie

Nasza firma oferuje kompleksową usługę wynajmu drukarek termotransferowych oraz dedykowanego oprogramowania. W ofercie wypożyczalni znajdują stołowe drukarki termotransferowe, które przeznaczone są do zarówno małych jak i większych ilości wydruków i zarządzane są za pomocą specjalnego oprogramowania z komputera. Stołowe drukarki wyposażone są w głowice termotransferowe, które umożliwiają nadruk na różnych materiałach, takich jak etykiety samoprzylepne, koszulki termokurczliwe oraz szyldy i przywieszki oznaczeniowe. Dodatkowo oferujemy różne akcesoria do drukarek termotransferowych, do których należą między innymi noże czy perforatory do drukarki. Oferujemy także wynajem laptopów ze specjalistycznym oprogramowaniem do zarządzania drukarkami, które umożliwia intuicyjne projektowanie etykiet i oznaczeń, zarządzanie ustawieniami drukarki oraz optymalizację procesów drukowania.

Inne narzędzia

W naszej wypożyczalni znajdziesz również inne narzędzia np. noże termiczne do cięcia materiałów tekstylnych, oplotów i lin wykonanych z tworzyw sztucznych, a także dozowniki klejów dwuskładnikowych, na przykłąd wygodny i precyzyjny dozownik do klejów dwuskładnikowych w podwójnym kartuszu 50ml.

Image

Serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą profesjonalnych porad.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w obszarach takich jak: produkty chemiczne do elektroniki i elektrotechniki (lakiery, impregnaty, zalewy, kleje uszczelniacze), do mechaniki (oleje, smary, pasty antyzatarciowe, środki antykorozyjne) oraz systemy do zarządzania okablowaniem (opaski kablowe, uchwyty i elementy mocujące, koszulki termokurczliwe, rury karbowane, oploty ochronne, oznaczniki do kabli i przewodów, etykiety samoprzylepne, drukarki termotransferowe, pistolety do zaciągania opasek kablowych). Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

Skład Techniczny Sp. z o.o.
ul. Chodakowska 53/57
03-816 Warszawa
tel. +48 22 213 94 67
biuro@skladtechniczny.pl

Firma

Copyright © 2024 SkładTechniczny.

Projekt i realizacja Conor.pl

cropped logotyp nobg small

Skład Techniczny Sp. z o.o.

+48 22 213 94 67
ul. Chodakowska 53/57,
03-816 Warszawa